
p2rast pikka lendu esimene peatus... nomnomnom algas ;) mina, Marta ja Irene, L tegi pilti.

Students..:)

pisikesed :)

see ongi see kuri 6ps;)

tsekake esimene rida, roosas tydruk ilmselgelt megusta :D

aww milline poster :)
Esimene p2ev 30 midagi km kaugusel koolis ;) soe ja armas vastuv6tt..:) l2bil6rtsutatud ja p6sed valutasid naeratamisest :D
No comments:
Post a Comment